• Фејсбук
  • линкедин
  • твитер
  • youtube
  • sns01
  • sns04
Профил на компанијата

Профил на компанијата

контактирајте со нас img
logo-removebg-преглед

Гуангдонг Fineco Machinery Group Co., Ltd.

Добредојдовте во Финеко

Guangdong Fineco Machinery Group Co., Ltd. е основана во 2013 година. Тоа е претпријатие со висока технологија што интегрира истражување и развој, производство и продажба на опрема за етикетирање и интелигентна опрема за автоматизација.Исто така е професионален производител на големи машини за пакување.Нашите главни производи вклучуваат машина за етикетирање со висока прецизност, машина за полнење, машина за покривање, машина за собирање, самолеплива машина за етикетирање и поврзана опрема.Има целосен опсег на опрема за етикетирање, вклучувајќи автоматско и полуавтоматско онлајн печатење и етикетирање, тркалезно шише, квадратно шише, машина за етикетирање со рамни шишиња, машина за етикетирање на картонски агол;двострана машина за етикетирање, погодна за разни производи итн. Сите машини имаат положено ISO9001 и CE сертификат.

Со седиште во градот Чанган, градот Донггуан, провинцијата Гуангдонг, Кина, уживаме во удобен копнен и воздушен транспорт.И со канцеларии во провинцијата Џиангсу, провинцијата Шандонг, провинцијата Фуџијан и други региони, компанијата има силни технички способности и способности за истражување и развој, има добиено голем број сертификати за патенти и е препознаена како „претпријатие за висока технологија“ од владата.

Fineco, исто така, основаше три подружници, имено Dongguan Yike Sheet Metal Manufacturing Co., Ltd., Dongguan Pengshun Precision Hardware Co., Ltd., и Dongguan Haimei Machinery Technology Co., Ltd. Производите на Fineco се извезуваат во Европа, Америка и земјите од Југоисточна Азија .Производите ги задоволуваат потребите на домашните корисници и се добро прифатени од клиентите.

Се надеваме дека Fineco може да биде вашиот партнер со најголема доверба!

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја