• Facebook
  • linkedin
  • Cicëroj
  • YouTube
  • sns01
  • sns04

Profili i Kompanisë

na kontaktoni img
logo

Guangdong Fineco Machinery Group Co., Ltd.

Mirë se vini në Fineco

Guangdong Fineco Machinery Group Co., Ltd. u themelua në vitin 2013. Është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë që integron R&D, prodhimin dhe shitjet e pajisjeve etiketuese dhe pajisjeve inteligjente të automatizimit.Është gjithashtu një prodhues profesionist i makinerive të mëdha të paketimit.Produktet tona kryesore përfshijnë makinë etiketimi me precizion të lartë, makinë mbushëse, makinë mbuluese, makinë tkurrjeje, makinë etiketimi vetëngjitëse dhe pajisje të ngjashme.Ka një gamë të plotë pajisjesh etiketimi, duke përfshirë printimin dhe etiketimin automatik dhe gjysmë-automatik në internet, shishe të rrumbullakëta, shishe katrore, makinë etiketimi të shisheve të sheshta, makinë etiketimi me qoshe kartoni;makineri etiketimi me dy ane, e pershtatshme per produkte te ndryshme etj. Te gjitha makinerite kane kaluar certifikimin ISO9001 dhe CE.

Me seli në qytetin Chang'an, Dongguan City, Provinca Guangdong, Kinë, ne gëzojmë transport të përshtatshëm tokësor dhe ajror.Dhe me zyra në provincën Jiangsu, provincën Shandong, provincën Fujian dhe rajone të tjera, kompania ka aftësi të forta teknike dhe R&D, ka marrë një sërë certifikatash patente dhe është njohur si një "ndërmarrje e teknologjisë së lartë" nga qeveria.

Fineco gjithashtu krijoi tre filiale, përkatësisht Dongguan Yike Sheet Metal Manufacturing Co., Ltd., Dongguan Pengshun Precision Hardware Co., Ltd., dhe Dongguan Haimei Machinery Technology Co., Ltd. Produktet Fineco eksportohen në Evropë, Amerikë dhe vendet e Azisë Juglindore .Produktet plotësojnë nevojat e përdoruesve vendas dhe priten mirë nga klientët.

Shpresojmë që Fineco të jetë partneri juaj më i besuar!