• Facebook
 • linkedin
 • twitter
 • youtube
 • sns01
 • sns04

RRETH NESH

Përparimi

 • about us img
 • about us img2
 • about us img3

Fineco

PREZANTIMI

Guangdong Fineco Machinery Group Co, Ltd u krijua në 2013. Itshtë një ndërmarrje e teknologjisë së lartë që integron R&D, prodhimin dhe shitjet e pajisjeve etiketuese dhe pajisjeve inteligjente të automatizimit. Alsoshtë gjithashtu një prodhues profesional i makinerive të mëdha të paketimit. Produktet tona kryesore përfshijnë makineri me etiketim me precizion të lartë, makinë mbushëse, makine mbyllëse, makine tkurrëse, makinë etiketuese vetë-ngjitëse dhe pajisje të ngjashme.

 • -
  Themeluar në 2013
 • -
  20 vjet përvojë
 • -+
  Më shumë se 65 produkte
 • -B
  Më shumë se 1 miliard

produktet

Risi

 • FK Big Bucket Labeling Machine

  Etiketimi i kovës së madhe FK ...

  Parametri i Etiketimit të Kovës së Madhe FK Parametri: U 220 V KW 990W Bar 0,3—0,6 Mpa Pesha Rreth: 140KG fuqi e disponueshme 220V / 50HZ madhësia e makinës 850 mm * 410 mm * 720 mm diametri i etiketës Φ76mm-240 mm Toleranca e etiketimit ± 0,5 mm kufiri i madhësisë së etiketës (MM) L 6 -150 mm W 15-130 mm madhësia e listës së prodhimit L 20 -200 mm W 20-150 mm T 20 -320 mm Shpejtësia e etiketimit deri në 15-30 / PC / minutë Përshkrimi i makinës: FK Big Bucket Labelling Lab ...

 • FK617 Semi automatic Plane Rolling Labeling Machine

  FK617 P gjysmë automatike ...

  FK617 Makinë gjysmë automatike për etiketimin e aeroplanit Makina e makinës Përshkrimi: method Metoda e rregullimit FK617 është e thjeshtë dhe duhet vetëm të lëviz lartësinë e rrotës së shtypit, pozicionin e sensorit të etiketës dhe sensorin e rrëshqitjes. Procesi i rregullimit është më pak se 10 minuta, dhe saktësia e etiketimit është e lartë, dhe gabimi është i vështirë të shihet me sy të lirë. Isshtë zgjidhja më e mirë për produktet me më pak prodhim në masë. Space hapësira e dyshemesë FK617 rreth 0.50 stere. ⑥ Makina S ...

 • FK616A Semi Automatic Sealant Labeling Machine

  FK616A gjysmë automatike ...

  FK616A Makinë gjysmë automatike për etiketimin e sealantit Përdorimi themelor: ④ FK616A Metoda e rregullimit është e thjeshtë: 1. Rregulloni lartësinë e pllakës së shtypjes dhe pozicionin e cilindrit në përputhje me madhësinë e produktit, lëreni cilindrin të shtypë produktin. 2. Rregulloni pozicionin e sensorit, le të dalë një pjesë e etiketës në tërësi. 3. Rregulloni pozicionin e produktit dhe gjatësinë e etiketimit të fazës së parë, lejoni që etiketimi i fazës së parë të shtypet midis dy tubave të produktit nga. ..

 • FK616 Semi Automatic 360° Rolling Labeling Machine

  FK616 Semi Automatike 3 ...

  Përshkrimi i makinës së makinës me etiketim gjysmë automatik 360 ° Rolling FK616 ③ FK616 ka funksione shtesë për të rritur: printeri i kodit të konfigurimit ose printeri me bojë, kur etiketoni, shtypni numrin e pastër të prodhimit, datën e prodhimit, datën efektive dhe informacione të tjera, kodimi dhe etiketimi do të jenë kryhet njëkohësisht, përmirësohet efikasiteti. Method FK616 1.Mododa e rregullimit është e thjeshtë dhe duhet vetëm të lëviz lartësinë e rrotës së presionit. 2. Rregulloni pozicionin e mykut të ...

 • FK807 Automatic Horizontal Round Bottle Labeling Machine

  FK807 Horizo ​​Automatike ...

  FK807 Makinë Automatike për Etiketimin e Shisheve Rrumbullake Automatike FK807 Makina e etiketimit FK807 mund të realizojë etiketimin e plotë të javës dhe etiketimin gjysmë jave, si dhe etiketimin e dyfishtë në pjesën e përparme dhe të pasme të produktit, dhe hapësira midis etiketave të përparme dhe të pasme mund të rregullohen. Procesi i punës Parimi i punës së procesit: PLC përpunon sinjalin e produktit dhe sinjalin e etiketës, pastaj nxjerr sinjal në motorin tërheqës për të filluar etiketimin. Procesi i etiketimit: Vendosni produktet ...

pse na zgjodhet ne

Së pari Shërbimi

LAJME

Lajme në kohë reale

 • Specifikimi i makinës për etiketimin e shisheve të verës në Fineco

  Donguan Fineco Automation Technology Co, Ltd, e cila mund të prodhojë cilësi të lartë të Makinës së Etiketimit të Shisheve të Verërave është e famshme për emrin e saj të njohur "Ndërmarrja e Lartë dhe e Re e Teknologjisë" Kineze në 2017 dhe ne gjithashtu kemi arritur çertifikimet ISO90001 dhe CE. Shishja jonë e verës La ...

 • Si të merreni me flluska dhe rrudha kur aplikoni makinën e etiketës së shisheve?

  Si të merreni me flluska dhe rrudha kur aplikoni makinën për aplikimin e etiketave të shisheve? Merrni si shembull makinën automatike të etiketimit të shisheve të rrumbullakëta të Fineco, FK803, le të shohim se si ta zgjidhim këtë problem. 1. Transparenca ...

Nëse keni nevojë për zgjidhje industriale ... Ne mund t'ju ndihmojmë

Ne ofrojmë zgjidhje inovative për progres të qëndrueshëm. Ekipi ynë profesional punon për të rritur produktivitetin dhe efektivitetin e kostos në treg

Na kontaktoni