• Facebook
 • linkedin
 • twitter
 • youtube
 • sns01
 • sns04

Lajme

 • Cosmetic Labeling Machine

  Makinë etiketimi kozmetike

  Me zhvillimin e shkencës dhe teknologjisë, njerëzit gjithnjë e më shumë të pasur, argëtimi i jetës është bërë gjithnjë e më i pasur, po bëhet më i kujdesshëm për veshjen dhe veshjen e tyre, grupi i konsumatorëve të produkteve për kujdesin e lëkurës po zgjerohet. Nuk janë vetëm gratë, Një numër në rritje i meshkujve po ashtu d...
  Lexo më shumë
 • Machine Attendance

  Frekuentimi i makinës

  Me zhvillimin e industrisë së automatizimit, ka gjithnjë e më shumë industri për të rritur efikasitetin e prodhimit, filluan të përdorin makinën automatike të etiketimit, të gjithë ata që përdorin makinën duan të zgjasin jetën e shërbimit të makinës, kështu që si ta bëjmë atë?Na lejoni kompaninë Fineco që ju të...
  Lexo më shumë
 • Service

  Shërbimi

  Në industrinë e makinerive, kemi dëgjuar shumë klientë të thonë se pasi blejnë pajisje nga kompani të tjera, shërbimi pas shitjes i furnitorit nuk është i vendosur, gjë që çon në vonesë të prodhimit. Klienti është i shqetësuar nëse kompania jonë do të ketë një problem të tillë .Rreth këtij problemi...
  Lexo më shumë
 • FIENCO Summary Meeting On The Work Of October

  Takimi përmbledhës i FIENCO-s mbi punën e tetorit

  Më datë 5 Nëntor, i gjithë stafi i KOMPANISË A zhvilloi takimin përmbledhës të punës për muajin tetor.Secili departament bëri një përmbledhje të punës së tyre në tetor në mënyrën e fjalimit të menaxherit.Në takim u diskutua kryesisht për pikat e mëposhtme: ①. Arritja Kompania në tetor çdo departament...
  Lexo më shumë
 • FINECO Exhibition

  Ekspozita FINECO

  Ekspozita e Pajisjeve të Industrializimit të Paketimit dhe Kateringut të përpunimit Int'fresh Guangzhou do të mbahet në Kompleksin e Import dhe Eksportit të Kinës (Panairi i Kantonit) nga 27 tetor deri më 29 tetor 2021, koha e Kinës. Ekspozuesit kryesorë në këtë ekspozitë janë industria e makinerive të paketimit, Ftohtë ...
  Lexo më shumë
 • FK808 Bottle Neck Labeling Machine

  Makinë etiketimi në qafën e shisheve FK808

  Me ecurinë e vazhdueshme të kohës së njerëzve, estetika e njerëzve po bëhet gjithnjë e më e lartë dhe kërkesat estetike të produkteve po rriten gjithnjë e më shumë.Tani kërkohen shumë shishe dhe kanaçe me ushqime të nivelit të lartë për të etiketuar në qafën e shishes, veçanërisht nëse bashkë...
  Lexo më shumë
 • FK814 Top And Bottom Labeling Machine

  FK814 Makinë etiketimi në krye dhe në fund

  Me përparimin e The Times, kostoja e punës manuale po bëhet gjithnjë e më e lartë dhe mënyra e etiketimit manual ka shkaktuar gjithnjë e më shumë pagesa të kostos për ndërmarrjet.Gjithnjë e më shumë ndërmarrje duhet të automatizojnë linjën e prodhimit, makina etiketuese e prodhuar është me ndryshimin e The Times dhe t...
  Lexo më shumë
 • Choose labeling machine

  Zgjidhni makinën e etiketimit

  Mund të thuhet se ushqimi është i pandashëm nga jeta jonë, ai mund të shihet kudo rreth nesh. Kjo ka nxitur rritjen e industrisë së makinerive etiketuese. Me rritjen e kërkesës për efikasitet të prodhimit dhe uljen e kostos në industri të ndryshme, makina automatike etiketimit është më shumë dhe me shume popullsi...
  Lexo më shumë
 • Weighing printing labeling all in one machine

  Peshimi i etiketimit të printimit të gjitha në një makinë

  Makina e etiketimit të shtypjes së peshimit është një lloj makinerie dhe pajisjesh moderne, ka printim të transferimit të nxehtësisë dhe një sërë funksionesh të avancuara si etiketimi automatik, Makina kombinon funksionet e shtypjes së etiketave, etiketimit dhe peshimit, veçanërisht pajisje profesionale me kosto të ulët. ..
  Lexo më shumë
 • Celebrate Mid-Autumn Festival

  Festoni Festivalin e Mesit të Vjeshtës

  Është koha për festivalin vjetor të mesit të vjeshtës në Kinë.FINECO përgatiti shumë dhurata të Festivalit të Mesit të Vjeshtës për punonjësit e tij dhe zhvillon shumë lojëra me çmime. Të gjitha makineritë e etiketimit, mbushësit dhe makinat e paketimit kanë 10% ulje brenda 1 muaji nga Festivali i Mesvjeshtës.Tortat e hënës janë për Mi...
  Lexo më shumë
 • FINECO Little Bit Of Lift Sharing Meeting

  Takimi FINECO Little Bit Of Lift Sharing

  FINECO çdo muaj për të organizuar një takim të përbashkët, drejtuesit e të gjitha departamenteve morën pjesë në takim dhe punonjësit e tjerë i bashkohen vullnetarisht aktivitetit, zgjidhni këtë mikpritës të takimit të përbashkët paraprakisht çdo muaj, pritësi është i rastësishëm votimi mundet gjithashtu vullnetarisht, qëllimi i këtij takimi është tek ma...
  Lexo më shumë
 • FINECO Staff speech learning

  FINECO Mësimi i të folurit nga stafi

  FINECO mendon se elokuenca e mirë do të bëjë keq në të mirë, elokuenca e mirë mund të ketë efektin e qershisë mbi tortë, elokuenca e mirë mund t'i ndihmojë ata të ndryshojnë zakonet e tyre të këqija, vetëm duke përmirësuar vazhdimisht aftësinë e të gjithë personelit, klientët mund të kenë më shumë besim dhe kompani. zhvillohen më mirë.Pra, kryesimi...
  Lexo më shumë
12Tjetra >>> Faqe 1/2